про якість освітньої діяльності Вербецької гімназії у 2023/2024 н.р. за результатами самооцінювання внутрішньої системи забезпечення якості освіти компонентів закладу освіти за напрямом «Освітнє середовище»
Назва закладу освіти Вербецька гімназія Летичівської селищної ради Хмельницької області
Засновник закладу освіти Відділ освіти, молоді та спорту Летичівської селищної ради Хмельницької області
Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ 22780760
Юридична адреса Хмельницька область Хмельницький район с.Вербка, вул.Центральна, буд.29Г
Строки проведення Лютий-червень 2024 р.
Розпорядчий документ Наказ по закладу від 09.01.2024 р. №8-о
Директор закладу освіти Голуб Ніна Петрівна
Особи, які брали участь у проведенні самооцінювання:
1. Чучвера Валентина Олександрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, голова робочої групи;
2.Баланюк Альона Леонтіївна, громадський інспектор з якості харчування, учителька англійської мови;
3. Дубина Ольга Анатоліївна, громадський інспектор з охорони дитинства, учителька початкових класів;
4. Гайдамака Софія, член учнівського самоврядування;
5. Безпалько Інна Євгенівна, представник батьківської громадськості;
6. Молодой Вікторія Олександрівна ,член ради гімназії;
7. Кравчук Юлія Володимирівна, голова методичного обєднання учителів природничо-математичного циклу, вчителька математики, інформатики
8. Гусак Олена Василівна, педагог-організатор
За результатами оцінювання освітніх і управлінських процесів закладу освіти та внутрішньої системи забезпечення якості освіти визначено:
Напрям оцінювання |
Рівні |
Опис досягнень закладу освіти за результатами самооцінювання і потреб у вдосконаленні освітньої діяльності та рівні оцінювання за вимогами |
|||
Перший (високий) |
Другий (достатній) |
Третій (вимагає покращення) |
Четвертий низький) |
||
1. Освітнє середовище закладу освіти |
+ |
У ході спостереження за освітнім середовищем з’ясовано:
У закладі освіти розроблений, затверджений в установленому порядку та реалізується план заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу. Налагоджено співпрацю з представниками правоохоронних органів з питань запобіганню та протидії булінгу (цькування). Педагогічні працівники зазначають, що в нас немає дискримінації. _82_ % учнів відзначили, що інформацію про булінг вони отримують від класних керівників, _18_ % - від вчителів. _60_ % учнів вважають, що їм цілком безпечно та психологічно комфортно в гімназії і вони тут почуваються в безпеці, а _40_ % в основному безпечно та психологічно комфортно; _80_ % здобувачів освіти подобається перебувати в закладі освіти. _92__ % педагогічних працівників цілком задоволені освітнім середовищем та умовами праці у закладі, а _8_ % - переважно задоволені. _40__ % батьків вважають, що їхні діти йдуть до гімназії в піднесеному настрої, _34__ % - здебільшого охоче; _26__ % відзначили, що діти небажання йти до закладу освіти не проявляють. _100__ % педагогічних працівників відзначили, що у закладі освіти проводиться навчання для учасників освітнього процесу з метою виявлення ознак булінгу та запобігання його прояву. У закладі освіти розроблено та оприлюднено на сайті правила поведінки і вони спрямовані на формування позитивної мотивації. _100__ % батьків ознайомлені з правилами поведінки та приймають їх. _94__ % учнів вказали, що в закладі освіти правила розроблені, оприлюднені і вони їх дотримуються. Всі педагогічні працівники відзначили, що правила в закладі освіти розроблені, проте _8__ % вважають, що не всі їх дотримуються. У закладі освіти застосовуються методики та технології роботи з дітьми з особливими освітніми потребами. У ліцеї наявні та використовуються дидактичні засоби для осіб з особливими освітніми потребами. Заклад освіти забезпечений асистентом вчителя для реалізації інклюзивного навчання.
Заклад освіти у разі потреби співпрацює з інклюзивно- ресурсним центром щодо психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами. Простір і ресурси бібліотеки використовуються для індивідуальної, групової, проектної та іншої роботи у рамках освітнього процесу, різних форм комунікації учасників освітнього процесу. _84__ % здобувачів освіти шкільну бібліотеку використовують тільки для отримання необхідної літератури і підручників, але серед них є _40_ % тих, хто отримує консультації, займається самопідготовкою, використовує літературу для проектної діяльності. Разом з цим є потреба в удосконаленні освітньої діяльності, а саме:
Рівні оцінювання за вимогами:
|